Виходимо з карантину: у Дніпрі відновили роботу метрополітену

25 травня, 17:21
Виходимо з карантину: у Дніпрі відновили роботу метрополітену - фото 1

Їздити в вагонах можна лише за умови дотримання епідеміологічних норм.

У Дніпрі запрацював метрополітен. Запуск підземної артерії міста повинен був відбутися ще вранці, однак цю подіюя довелося відкласти через відсутність рішення регіональної комісії ТЕБ та НС.

За словами заступника мера Дніпра Михайла Лисенка, метр у нашому місті можна було відкрити ще в п'ятницю.

«Міська рада була готова запустити його роботу ще у п'ятницю. Технічно у нас немає абсолютно ніяких проблем. Однак через відсутність відповідного рішення обласної комісії ТЕБ та НС юридично у нас немає підстав для його запуску», — написав на своїй сторінці в соцмережі Михайло Лисенко.


При цьому в другій половині дня метрополітен все ж відкрив свої двері. Водночас користуватися послугами метро можуть містяни, які дотримуються епідеміологічних норм: у масках і рукавичках.

«Повідомляємо, що з 15:00 25 травня поновлюються перевезення пасажирів у Дніпровському метрополітені. Допуск пасажирів на станції буде можливий лише за наявності захисних засобів — масок і рукавичок. Прохання користуватися метрополітеном тільки за необхідності», — повідомили у пресслужбі метрополітену.


Зазначимо, станом на 16:25 комісія ТЕБ та НС не опублікувала офіційного рішення про відкриття метро у Дніпрі.

Раніше ми писали, що в Дніпрі скасували спеціальні квитки для проїзду в громадському транспорті.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: