Відтепер у ЦНАПі Кам’янського можна отримати більше послуг

Фото: sobitie.com.ua - фото 1
Фото: sobitie.com.ua

У Кам’янському підписали меморандум про співпрацю зі спілкою фахівців нерухомого майна.

Оформити спадщину, продати будинок або здати в оренду. Тепер з такими питаннями жителі Кам’янського можуть звернутись до міського ЦНАПу. Там їх проконсультують кваліфіковані фахівці. І все абсолютно безкоштовно.

Меморандум про співпрацю уклала міська влада зі спілкою фахівців нерухомого майна. Цей сервіс — поки єдиний в Україні.

«Ми підписали меморандум "Про співпрацю — Надання безкоштовних консультацій у ЦНАПі". Щоб можна було людей навчити, розповісти, підказати в питаннях нерухомості, як краще обходитися і приймати правильні рішення», — говорить голова відокремленого підрозділу Спілки фахівців нерухомого майна України Олег Кайстро.
«Від самого початку свого створення ми завжди працюємо над тим, щоб співпрацювати і залучити до ЦНАПу ті організації, ті напрями, які допоможуть громадянам за один візит вирішити всі життєві організації», — говорить заступник директора міського департаменту муніципальних послуг Михайло Кравцов.

РекламаРаніше ми писали про те, що Верховна Рада прийняла закон про олігархів.

 

 

 

 

 

 

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама