Відомий в Україні політик закликав громадськість не вірити фейковим новинам

27 березня, 10:50
Відомий в Україні політик закликав громадськість не вірити фейковим новинам - фото 1

До українців звернувся Арсеній Яценюк, про якого в медіапросторі нерідко пишуть брехню.

Прем'єр-міністр України 2014–2016 років Арсеній Яценюк закликав громадськість не вірити чуткам, а довіряти фактам. Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі.

За словами політика, про нього говорять багато неправдивої інформації. Зокрема про те, що у нього є десятки вілл у Маямі, про те, що він причетний до вбивства 30 росіян на чеченській війні. Фейки поширювали і про те, що Арсеній Яценюк нібито вкрав мільярди гривень на будівництво проєкту "Стіна".

«Сьогодні "новина" — за межею добра і зла. Це не новина, а брудна брехня не просто по відношенню до мене, а по відношенню до тисяч лікарів і медсестер, які сьогодні рятують життя українців. Поширили новину, що нібито я в лікарні (я не в лікарні). Що я образив медсестру (я ніколи б собі не міг цього дозволити). Що якусь палату готують зокрема і для мене. Це ще одна брехня», — зазначає лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк.


Він закликав перестати розповсюджувати фейки тих, хто цим займається. А українців попросив більш виважено ставитися до інформації, яку вони отримують.

«Залишайтеся впевнені в собі і впевнені тільки в правді. Вірте тільки фактам. Факти і правда завжди сильніше», — підкреслив політик.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: