Відомий нейрохірург Юрій Скребець показав свою колекцію вишиванок

19 травня, 17:20
Відомий нейрохірург Юрій Скребець показав свою колекцію вишиванок - фото 1

Медик каже, що в його колекції десятки нарядів, які він купував у різних регіонах нашої країни.

Носив вишиванки ще до того, як це стало модним, — каже лікар "Мечникова" Юрій Скребець. У його колекції десятки національних сорочок. Частину йому подарували колеги та друзі, решту купував у подорожах Україною. Ми продовжуємо розповідати про улюблені сорочки відомих дніпрян. У нашій рубриці #моявишиванка.

Його щоденний дрес-код — білий халат та маска. І так уже понад 30 років. Юрій Скребець — заступник головного лікаря ОКЛ ім. Мечникова. Каже, що поруч із медичним одягом у шафі є з десяток вишиванок.

Юрій Юрійович розповідає, що вишиванку носить щонайменше тричі на тиждень. Для нього національна сорочка — одяг не лише святковий, а й патріотичний.

«Це такий маніфест. Я позиціоную себе як українець. Я просто це показую зовнішнім виглядом. Не все можна зараз під час карантину побачити під маскою, а от вишиванка це підкреслює», — ділиться Юрій Скребець, заступник головного лікаря ОКЛ ім. І. Мечникова.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: