Відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020"

Відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020" - фото 1

Сьогодні відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу "Авіатор 2020". У фіналі студенти 30-ти профільних ВУЗів країни традиційно демонструватимуть власні стартапи в авіакосмічний сфері.

Цей освітній проєкт Фонд Бориса Колесникова організовує вже вдев’яте. Його нинішні переможці в липні відправляться на міжнародний авіасалон "Фарнборо" у Великобританії.

"Це як Діснейленд для людини, яка хоче пов'язати своє життя з авіацією. Це як Діснейленд для дитини. Ну, дуже цікаво. Все-таки нові якісь можливості відкриваються, ти дивишся, наскільки розвивається авіація в світі. Не тільки в Україні, і не тільки те, що ти вчиш", — говорить студентка Національного авіаційного університету Христина Щербина.
"Благодійний проєкт “Авіатор”, перш за все, покликаний підтримати талановиту молодь України, молодих фахівців, які в майбутньому будуть працювати на благо нашої країни, які підтримають авіаційну галузь, завдяки своїм знанням та вмінням", — зазначає директор благодійного Фонду Бориса Колесникова Софія Мудрик.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама