Видатні медики Дніпра підтримують Бориса Філатова у другому турі виборів мера

20 листопада, 20:23
Передвиборча агітація
Видатні медики Дніпра підтримують Бориса Філатова у другому турі виборів мера - фото 1

Про це заявив академік НАМН України, доктор медичних наук та професор Олександр Лоскутов.

“Буду підтримувати нашого сьогоднішнього очільника Бориса Філатова. Треба синицю тримати в руці, якщо вона є. І треба оцінювати всіх претендентів за тими результатами, які вони вже мають. Те, що вони зробили. Бо паплюжити - це простіше за все. А ось щось зробити, організувати - це дуже складно”, – сказав Олександр Лоскутов.


Борис Філатов — ініціатор організації оздоровлення літніх людей. Лише у Дніпрі Університет третього віку фінансують із місцевого бюджету.

“22 листопада я обов’язково буду йти на вибори, і підтримувати я буду нашого мера сьогоднішнього Бориса Філатова. Підтримувати я буду тому, що бачу в ньому людину творчу, цілеспрямовану і багатомасштабну”, - поділилась член-кореспондент НАН та НАМН України Людмила Усенко.


Колектив лікарні швидкої допомоги вдячний міському голові за оновлення матеріально-технічної бази.

“Мер сказав - все зробив. Ніколи не дає безглуздих обіцянок. За останні кілька років охорона здоров’я міста розвивається прискореними темпами. Зроблено те, що не робилося десятиліттями. Наша лікарня - яскравий тому приклад. Ми всі підтримуємо нашого мера, і ми всі закликаємо йти голосувати за Бориса Філатова”, – розповіла головна лікарка Лікарні швидкої допомоги Вікторія Корпусенко.


Другий тур виборів мера Дніпра відбудеться 22 листопада.

Поділитися: