Від нової коронавірусної пневмонії померла 1361 особа

14 лютого, 10:02
Поширення захворювання по світу - фото 1
Поширення захворювання по світу

Водночас кількість хворих збільшилась до 60 тисяч.

Хоча ще 12 лютого це число трималося на рівні 45 тисяч.
Як повідомляє агентство "Сіньхуа", кількість заражених збільшилася через використання іншого методу діагностики: комп’ютерної томографії. З її допомогою виявляють пневмонію, яку спричинює коронавірус.

Також Комісія з охорони здоров'я провінції Хубей заявила, що з четверга були визнані підтвердженими 13 322 клінічно діагностованих випадки зараження.
Лідером серед поширення вірусу лишається Китай, де знаходиться епіцентр хвороби — місто Ухань. У Гонконзі вже нарахували 50 хворих. Така ж кількість інфікованих у Сінгапурі.

Нагадаємо, раніше в Японії на круїзному лайнері вже другий українець підхопив коронавірус. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

Також 5 українців перевіряють на наявність коронавірусу. Додатково медики проводять постійну перевірку людей, які прилетіли з Китаю.

А ще українцям в епіцентрі коронавірусу затримують евакуацію. У китайському місті Ухань, з якого поширилася смертельна хвороба, залишаються більше 20 жителів Дніпропетровщини.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: