Вибори міського голови Кривого Рогу у березні 2022 року не відбудуться, — "ОПОРА"

Вибори міського голови Кривого Рогу у березні 2022 року не відбудуться, — "ОПОРА" - фото 1

Через те, що Верховна Рада України не розглянула питання про вибори на посаду очільника міста у необхідний термін, у Кривому Розі не зможуть провести вибори мера у березні цього року.

У березні цього року не відбудуться вибори на посаду міського голови Кривого Рогу. Про це повідомляє "Суспільне".

Згідно з регламентом 25 січня був останній день, у який депутати Верховної Ради могли призначити позачергові вибори у місті. Але через те, що це питання не розглядали на пленарному засіданні, дату виборів не змогли обрати. Про це розповіла спостерігачка громадської мережі "ОПОРА" Наталя Сільтєєва.

За словами жінки, вибори на посаду міського голови зможуть відбутися у жовтні 2022 року.

«Чому досі Верховна рада не розглянула це питання, наразі ми сказати не можемо. Можливо, в них є якісь серйозні причини для цього, але насправді все, що могло зробити місто для того, щоб вибори було максимально швидко призначено, ми зробили. А далі вже питання, будемо чекати, що зробить і скаже Верховна Рада», — зазначила представниця мережі "ОПОРА".

Наталя Сільтєєва зауважила, що виконувач обов’язків міського голови Юрій Вілкул встиг вчасно подати клопотання до Верховної Ради України, щоб вони обрали дату проведення виборів.

Раніше ми писали про те, що 10 листопада, у Кривому Розі у власному будинку знайшли повішеним двоюрідного брата ексмера міста Бориса Павлова. Тіло чоловіка виявила його цивільна дружина. Вона й повідомила про це до поліції. За словами дружини загиблого Анастасії Тесленко, у Бориса Павлова був рак та його не хотіли брати на операцію.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама