Вибив ногами: у Дніпрі школяр розбив вікно трамвая

Вибив ногами: у Дніпрі школяр розбив вікно трамвая - фото 1

20 січня у трамваї №19 підліток розбив вікно та втік.

 

20 січня неподалік вулиці Вишневої школяр розбив ногами вікно у 19 трамваї та втік. Про це повідомив заступник директора з експлуатації та перевезень КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР Володимир Сусленков.

Вибив ногами: у Дніпрі школяр розбив вікно трамвая - фото 208529

Трамвай курсував за маршрутом зі сторони житлового масиву “Лівобережний”. Хлопчик, приблизно 10 років гойдався на поручнях трамвая, відштовхуючись скла. Кондуктор під час цього була в іншому вагоні, а пасажири не зробили навіть зауваження дитині.

Коли школяр все ж таки розбив вікно у трамваї, люди просто пересіли на інший бік вагону. Хуліган тим часом втік, вистрибнувши з транспорту на найближчій зупинці.

Уламками скла ніхто з пасажирів не порізався. Трамвай у результаті довелося зняти з експлуатації та відправити у депо для заміни скла та прибирання салону.

Вибив ногами: у Дніпрі школяр розбив вікно трамвая - фото 208528

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі хлопець заліз під сидіння у вагоні метро. У Дніпрі хлопець заліз під сидіння у вагоні метро. Його помітив один із пасажирів. Коли прийшов машиніст, юнак не сильно був засмучений: сміявся, робив селфі і не переживав, що в нього можуть бути проблеми.

Також ми повідомляли, що у Кривому Розі затримали двох чоловіків, які повідомляли про мінування будівель у місті. 21 січня, у Кривому Розі надійшло повідомлення про замінування СІЗО. Правоохоронці перевірили установу, що знаходиться у Тернівському районі міста, але жодних вибухонебезпечних предметів чи речовин не знайшли. Через деякий час поліцейські встановили, звідки зробили дзвінок, і вийшли на 17-річного хлопця. Він відбував строк в установі виконання покарань.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама