Верховна Рада відтермінувала обов'язковість касових апаратів для ФОПів

01.12.2020, 16:30
Верховна Рада відтермінувала обов'язковість касових апаратів для ФОПів - фото 1

РРО стануть обов'язковими для використовування ФОПами 2-4 груп із 1 січня 2022-го, а не 2021 року.

Підтримали законопроєкт № 4439-д триста дев’ятнадцять народних депутатів, проти проголосував 1 нардеп і четверо депутатів при голосуванні утрималися.

«Більше ніж 3 тижні ми спостерігаємо людей біля парламенту. Ми можемо погоджуватися з ними, ми можемо сперечатися, але це ті люди, які зараз стоять під будівлею Верховної Ради в той час, коли вони втрачають прибутки. Тому що поки вони тут — більшість бізнесів їхніх не працює. І це наш обов'язок сьогодні: проголосувати зміни, які частково можуть виправити ситуацію», — закликав заступник голови податкового комітету ВРУ Ярослав Железняк.
Окрім відтермінування обов’язковості касових апаратів, прийнятий документ скасував кешбек, зменшив список ризикових видів діяльності та прив’язав усі ліміти до ставки мінімальної заробітної плати (зокрема ліміт фіскалізації).

«Це був компроміс. Ми скасовуємо велику кількість штрафів, які найбільше бентежили підприємців і, нагадую: мораторій на перевірки до кінця карантину ніхто скасовувати не буде», — підкреслив Железняк.

 

Нагадаємо, раніше Денис Шмигаль прокоментував чутки про відсутність грошей для фінансування капвидатків.

Також Дніпропетровщина опинилася у трійці лідерів по Україні за обсягом виробництва м’яса.

А ще ми повідомляли курс валют на 1 грудня.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Економічна правда
Поділитися: