Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо розмитнення “євроблях”

18 лютого, 19:40
Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо розмитнення “євроблях” - фото 1

Проєкт закону № 4643-д підтримали 293 народних депутати.

Як повідомляє “Економічна правда”, проголосований документ на 180 днів із дня набрання чинності запроваджує нову формулу розмитнення автомобілів на європейських номерах. Вона складається з плати за вік машини, об’єм та тип її двигуна.
За вік треба буде заплатити від 1 до 150 євро (або взагалі нічого не платити). За об’єм двигуна – від 25 до 50 євроцентрів за 1 кубічний сантиметр об’єму циліндрів.

За тип двигуна – 100 євро, якщо авто обладнане виключно двигуном внутрішнього згоряння. За підрахунками податкового комітету Парламенту, за цією формулою вартість розмитнення “євроблях” буде менше 1 тисячі євро. Право на таке розмитнення отримають водії, що реєструватимуть не більше одного авто на особу. Також дія закону поширюватиметься на транспортні засоби, що відповідають екологічним нормам "Євро-2" та не були придбані у РФ або окупованих нею територіях України.

Нагадаємо, раніше у Харкові та області поліція стала штрафувати “євробляхерів”. Власники машин на іноземній реєстрації почали отримувати штрафи за встановлення факту керування авто не тою особою, яка ввезла його на територію України.

Також у Кривому Розі податківці викрили підпільний цех із виробництва кальянного тютюну. Його діяльність припинена.

А ще ми повідомляли курс валют на сьогодні.

Джерело: Економічна правда
Поділитися: