Верховна Рада підтримала зміни до держбюджету на 2020 рік

Верховна Рада підтримала зміни до держбюджету на 2020 рік - фото 1

За такий законопроєкт проголосували 249 депутатів.

13 квітня пройшло засідання українського Парламенту, на якому розглядалися питання про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік. Необхідність у змінах викликана пандемією COVID-19 і створенням Фонду протидії коронавірусу.

Відповідний законопроєкт підтримали 249 народних обранців. Документ передбачає зменшення державних доходів на 11% (119,74 мільярдів гривень). Ці доходи очікувалося отримати у вигляді податків і прибутку держкомпаній. Дефіцит бюджету збільшать у більш як три рази — до 298,4 мільярдів гривень. Витрати казни виростуть на 82,39 мільярди гривень, з яких 64,67 мільярди підуть на спеціальний Фонд протидії коронавірусу.

Раніше міністр фінансів України Сергій Марченко 8 квітня заявив, що доопрацьований проєкт змін до держбюджету узгоджений із Міжнародним валютним фондом і його прийняття стане одним із кроків, необхідних для старту нової програми підтримки МВФ для України.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама