Великодні крашанки: як дніпрянки прикрашають важливий святковий атрибут

Великодні крашанки: як дніпрянки прикрашають важливий святковий атрибут - фото 1

Крупа, картон, маркер і вата. Це універсальний набір , який перетворить ваші великодні яйця на стильні прикраси на столі. Купувати шовк чи позолоту аби зробити оригінальні крашанки не обов'язково. Усе що потрібно — 15 хвилин часу.

Лайф хак від дніпровських майстринь — у сюжеті Христини Темченко.

Реклама

Для сестер Таісії і Злати підготовка до Великодня — справжній творчий період. Особливий підхід у дівчат до оздоблення крашанок. І йдеться тут не про наліпки, фарби, бісер, муліне чи шовкові стрічки. Усе набагато простіше і сучасніше.

«Не потрібно нічого купувати спеціально — всі ці матеріали є у багатьох людей вдома. Просто є. І яскраво виглядає. Тут все залежить від вашого смаку і фантазії», — говорить майстриня Таїсія Сушко.

Спеціально для “Деталей” дівчата поділилися цікавими способами прикрасити великодні атрибути. Тож тримайте перший лайфхак — як перетворити звичайну крашанку на іграшку. Усе, що знадобиться: бумага, ножницы, крупа кукурузная для объемных , пушистых крылышек. Далее черный маркер, чтобы нарисовать личико и глазки.

Із червоного картону вирізаємо гребінь і дзьоб для пташеняти.

Маркером домальовуємо очі. А на контур крилець наносимо клей і засипаємо їх кукурудзяною крупою.

Наступна техніка — декупаж. Для неї знадобиться клей і паперові серветки з малюнком. Вирізаємо будь-який фрагмент, знімаємо нижній шар і ліпимо.

Хочете оригінально розмалювати, та не маєте гуаші або спеціальних фарб? Луска цибулі та зеленка творять дива.

Через контраст кольорів — такі яйця називають мармуровими крашанками.

На все пішло пів години. Для гарного результату потрібен лише добрий настрій і фантазія.

Реклама