Учителів-інноваторів Дніпропетровщини запросили приєднатися до конкурсу

Учителів-інноваторів Дніпропетровщини запросили приєднатися до конкурсу - фото 1

Призовий фонд "Teacher Innovation cup" становить 150 тисяч гривень.

Про це сповістили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«На Дніпропетровщині безліч педагогів, які застосовують нестандартні підходи у роботі. Вони не тільки вчать дітей, а й не припиняють вчитися самі. Кожен урок стараються робити ще цікавішим та інформативнішим, аби діти йшли на заняття із задоволенням. Цей всеукраїнський конкурс — гарна нагода для таких освітян продемонструвати свої найкращі напрацювання», — зазначили в департаменті освіти і науки.


Приєднатися може кожен учитель, який використовує сучасні технології та змінює систему освіти у своїй школі. Охочим узяти участь слід пройти реєстрацію та відправити опис своїх інноваційних методик. Дедлайн подачі заявок — 16 червня 2020 року.
Переможців оголосять 20 липня у Києві. Конкурс проводиться за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Більше інформації за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що цього року на Дніпропетровщині створять 4 навчально-практичні центри. Їх облаштують на базі закладів профтехосвіти Кривого Рогу, Кам'янського, а також Покровського району.

Також дніпровські школярі відзначили завершення навчального року біля комп'ютерів. Через пандемію коронавірусу.

А ще в Україні створили Раду з питань розвитку вищої освіти. Цей консультативно-дорадчий орган виник при Президентові України.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.