Вчителів Дніпропетровщини запрошують поїхати до Фінляндії

14 січня, 10:34
Вчителів Дніпропетровщини запрошують поїхати до Фінляндії - фото 1

Викладачі нашої області абсолютно безкоштовно можуть взяти участь у тижневому навчальному турі до Фінляндії.

Як повідомили у департаменті економічного розвитку Дніпропетровської ОДА, заявки прийматимуть до 17 січня 2020 року. Головна тема поїздки - інновації у початкову освіту.

«Участь у програмі - хороша можливість для вчителів Дніпропетровщини обмінятися досвідом зі своїми європейськими колегами. Більше дізнатися про особливості початкової освіти у Фінляндії і познайомитися з успішними стратегіями навчання», - сказали у департаменті.

Як стало відомо, взяти участь у конкурсі можуть учителі початкових класів з досвідом роботи понад 5 років, методисти, викладачі педагогічних вузів, директори шкіл і фахівці в галузі початкової освіти з об'єднаних громад.

Для цього претендентам слід заповнити онлайн-заявку, лист-мотивацію, резюме та два рекомендаційних листи від роботодавців.

Відзначимо, що програма «House of Europe» покриє учасникам витрати на проїзд, проживання та харчування.

Раніше ми повідомляли, що на Дніпропетровщині у грудні подешевшало опалення. Вартість тепла знизили на 7-30%, у зв'язку зі зниженням ринкової ціни на газ. Як повідомили в департаменті житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської ОДА, тепер жителі області будуть платити менше завдяки постанові Кабміну №1082 від 24.12.2019.

Валерія Малихіна

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Источник: Днепропетровская ОГА
Поділитися: