Вбивство мера Кривого Рогу: є дві версії загибелі Костянтина Павлова

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

15 серпня на территорії заміського приватного будинку знайшли мертвим мера Кривого Рогу Костянтина Павлова. Поруч з ним була зброя. Тоді правоохоронці припускали 4 версії: вбивство, самогубство, доведення до самогубства або необережне поводження зі зброєю.

Зараз залишилися тільки дві версії. Про це правоохоронці заявили на брифінгу.

«Головним слідчим управлінням за результатами отриманих даних попереднього розслідування, зокрема судово-медичних експертиз, які вже завершені, даних, отриманих під час слідчого експерименту, спростована версія про вчинення умисного вбивства Павлова і інсценування самогубства», — сказав заступник начальника управління Головного слідчого управління Нацполіції Микола Батюк.

Також він заявив, що версію про можливе вбивство Костянтина Павлова більше не розглядають. Правоохоронці переконані: це було самогубство, або доведення до суїциду.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі тимчасово перекриють проїжджу частину і зміниться рух транспорту.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама