Вакцина від штаму "Омікрон" може бути готова на початку 2022 року, — гендиректор Moderna

Вакцина від штаму "Омікрон" може бути готова на початку 2022 року, — гендиректор Moderna - фото 1

Генеральний директор компанії Moderna Пол Бертон заявив, що підприємство може випустити змінену вакцину від нового штаму на початку 2022 року.

У Moderna заявили, що підприємство може випустити змінену вакцину від штаму коронавірусу "Омікрон" на початку наступного року. Вивченням нового штаму COVID займатимуться сотні працівників компанії, пише CNBC.

«Ми повинні дізнатися про здатність поточної вакцини гарантувати захист у найближчі пару тижнів, однак чудова особливість вакцин MRNA платформи Moderna в тому, що ми можемо рухатися дуже швидко. Якщо нам доведеться робити абсолютно нову вакцину, я думаю, що це станеться на початку 2022 року року, перш ніж вона буде доступна у великих кількостях», — заявив глава Moderna Пол Бертон.

За словами голови компанії, існуючі вакцини можуть забезпечити деякий захист від нового штаму, залежно від того, як давно було отримано щеплення від вірусу.

Раніше ми повідомляли, що ознаками нового штаму коронавірусу є сильна втома та головний біль. Однак нюх та смак залишаються без змін.

Також новий штам коронавірусу "Омікрон" ще не було виявлено в Україні.

Реклама

Реклама