"Вакцина" — слово року за версією "Merriam-Webster"

"Вакцина" — слово року за версією "Merriam-Webster" - фото 1

Американський тлумачний словник "Merriam-Webster" обрав словом 2021-го "вакцину".

"Merriam-Webster" — американський тлумачний словник — обрав словом 2021 року слово "вакцина". Про це написано в офіційній статті на сайті словника.

«У повсякденному використанні слова є інструментами, за допомогою яких озвучуються заяви, ідеї, прагнення та невизначеності. Але вони можуть стати засобами для ідеологічного конфлікту. Саме це сталося з "вакциною" у 2021 році», — йдеться на сайті "Merriam-Webster".

У статті написано, що найбільша наукова історія нашого часу стала майданчиком для політичних суперечок та джерелом розбіжностей. У центрі обох історій було слово "вакцина".

За даними "Merriam-Webster", кількість запитів за словом "вакцина" зросла на 601% порівняно з попереднім роком та на 1048% порівняно з 2019 роком.

Словник також виділив ще десять слів, які отримали особливу увагу в 2021 році. Ними стали слова Insurrection (Повстання), Perseverance (Наполегливість), Woke (Поінформований), Nomad (Кочівник), Infrastructure (Інфраструктура), Cicada (Цикада), Murraya (рослина Мурая), Cisgender (Цисгендерний), Guardian (Зберігач), Meta (Мета).

Раніше цього року Оксфордський словник англійської мови назвав словом року слово "vax" — скорочення від англійської "vaccine".

А словом року 2020-го за версією "Merriam-Webster" було "пандемія".

Реклама

Реклама