Вагітність після всиновлювання: історія Вікторії, яка стала чотири рази мамою

04 березня, 21:07
Вагітність після всиновлювання: історія Вікторії, яка стала чотири рази мамою - фото 1

Вона мріяла про ще одну дитину, та лікарі не давали їй жодної надії. Тоді Вікторія, яка багато часу присвятила волонтерству в будинках маляти, вирішила дитину усиновити. Через рік відчаю жінка стала щасливою матір’ю одразу двох дітей! Про дива, які все ж таки трапляються, — далі.

Історія Вікторії як усиновительки почалася задовго до появи доньки. Вона виховувала двох старших синів. І мріяла ще про одну дитину.

Тоді вирішила взяти сироту з дитбудинку. Адже проводила там багато часу як волонтерка. На фінальному етапі оформлення документів дізналася... що вагітна Данилом.

Та жінку в намірах це не спинило. Навіть попри те, що тричі діти, яких вона обирала, із різних причин потрапляли до інших родин. Та якось Вікторії розповіли про покинуте немовля. За тиждень крихітка вже спала в її обіймах.

Свою історію Вікторія розповіла на сторінках порталу для усиновителів Фонду Ріната Ахметова "Сирітству — Ні!". Завдяки йому майже десять тисяч дітей знайшли батьків! А ще Фонд проводить тренінги для опікунів та вихователів, де вчаться протистояти емоційному вигорянню.

«Треба десь брати не тільки інформацію, а й підтримку. Тому що коли стикаєшся з адаптацією, не можна в цьому знаходиться одній. Потрібно розуміти, що хтось таке вже пройшов», — говорить мати-усиновителька Вікторія Стрільчик.
Поділитися: