В Японії на круїзному лайнері вже другий українець підхопив коронавірус

В Японії на круїзному лайнері вже другий українець підхопив коронавірус - фото 1

Про це повідомили в Міністерстві зовнішніх справ України.

Як повідомляє bbc.com, а згодом і виконувач обов'язків гендиректора Центру громадського здоров'я МОЗу Ігор Кузін, обох хворих членів екіпажу судна "Diamond Princess" доправили до спеціальної лікарні в Японії.

Їх стан описують, як нормальний — хвороба у легкій формі. Принаймні в одного з них зовнішніх ознак хвороби немає — ні температури, ні нежиті. Проте вірус в організмах справді виявили, розповіли дипломати.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що станом на 4 лютого від коронавірусу в Китаї померло 425 осіб. Того дня кількість хворих перевищила 20,4 тисячі осіб.


Також через три дні кількість жертв небезпечної хвороби збільшилася на 211 осіб. Станом на 7 лютого, кількість інфікованих перевищила 31 тисячу осіб.


А ще в Японії на борту круїзного лайнера українець заразився коронавірусом. Цю інформацію підтвердив Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама