В Японії на борту круїзного лайнера українець заразився коронавірусом

10 лютого, 12:56
В Японії на борту круїзного лайнера українець заразився коронавірусом - фото 1

Цю інформацію вже підтвердив Департамент консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Як повідомляє агентство "Укрінформ", хворого помістили до місцевої лікарні. Його стан задовільний. Також із госпіталізованим підтримується зв'язок. І ще ця ситуація знаходиться на контролі міністра закордонних справ і посольства України в Японії.

Пізніше Міністерство охорони здоров'я повідомило про те, що інфікований є членом екіпажу судна "Diamond Princess" і пробуде в лікарні щонайменше до двадцять третього лютого. За іншими 24 нашими співвітчизниками після повернення додому буде встановлено медико-санітарне спостереження.

Нагадаємо, раніше у програмі "Грані" 34 телеканалу обговорювалася загроза нового коронавірусу з Китаю.
Також ми повідомляли про те, що станом на 4 лютого від коронавірусу в Китаї померло 425 осіб. Того дня кількість хворих перевищила 20,4 тисячі людей.


А вже через три дні кількість жертв небезпечної хвороби збільшилася на 211 осіб. Станом на 7 лютого, кількість інфікованих перевищила 31 тисяч людей.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: