В умовах карантину місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг

14 травня, 10:11
В умовах карантину місто продовжує ремонти внутрішньоквартальних доріг - фото 1

І благоустрій територій.

Але…

«На жаль, є великі труднощі з фінансуванням — уже зараз ми бачимо фінансову діру у розмірі близько 500 мільйонів гривень. Це пов’язано з економічною кризою та боротьбою з коронавірусом у країні. Але на цей час ми справляємося, тому поки не плануємо призупиняти благоустрій. Ми розуміємо, що будь-яке будівництво, зокрема комунальне, — це передусім робочі місця, додана вартість, податки. Тож нині, з послабленням карантину, коли люди вийшли на вулиці, вони зможуть побачити, як місто якісно перетворилося за минулі два місяці», — сказав мер Дніпра Борис Філатов під час сьогоднішнього огляду робіт із благоустрою в Індустріальному районі.


Наприклад, біля будинку № 1 на вулиці Калиновій триває ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів.
Також біля проспекту Калнишевського у планах відремонтувати 27 будинків. Нині зробили вже п’ять і тривають роботи за 12 адресами.
Загалом у місті будівництво ведуть ще у 20 дворах.

«Хотілося б відремонтувати більше локацій. Хоча я щоразу повторюю: за 5 років ми зробили більше, ніж усі інші за чверть століття. Щодо ремонтів ми постійно спілкуємося із жителями району. Для нас дуже важливий діалог із людьми: ми радимося з ними, де побудувати паркувальні кишені, майданчики для встановлення сміттєвих баків», —додав Борис Філатов.


Міський голова Дніпра також анонсував реконструкцію скверу між вулицею Калнишевського, 27 та вулицею Гулі Корольової. Крім нового дитячого майданчика, тут облаштують велосипедні доріжки із відповідною розміткою та навіть штучними світлофорами. Це допоможе дітям змалку розуміти важливість правил дорожнього руху — як для пішоходів, так і для велосипедистів. Тим паче, що тут поряд є дорога з відносно жвавим рухом.

«Ми наведемо лад у самому серці Індустріального району, де постійно збираються люди», — підсумував міський голова.

 


Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі на проспекті Героїв облаштовують сквер. Роботи проводяться між будинками № 9 і № 11.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: Дніпровська міська рада
Поділитися: