В Укрзалізниці представили нового голову - Володимира Жмака

28 серпня, 13:38
Владислав Криклий представил коллективу АО "Укрзализныця" нового председателя правления - Владимира Жмака - фото 1
Владислав Криклий представил коллективу АО "Укрзализныця" нового председателя правления - Владимира Жмака

Колись він керував нафтовою компанією, був у наглядовій раді аеропорту «Бориспіль», співзасновником одного із мобільних операторів, заступником Михайла Саакашвілі, коли той був очільником Одеської ОДА.

Залізничникам нового керівника представив особисто міністр інфраструктури Владислав Криклій. Обидва визнали: робота залізниці вкрай незадовільна через тотальну корупцію та недбАльство. Тарифів обіцяли не підвищувати і взятися за реформу. Зокрема, - розділити перевізника на окремі галузі як от пасажирські та вантажні.

ерш ніж підіймати питання тарифів, в першу чергу треба розглядати збільшення якості сервісу. Пане Жмак, перед вами стоятиме точно завдання, не просто знищити корупцію, про яку часто говорять на укрзалізниці, а прибрати передумови виникнення цієї корупції", - сказав Владислав Криклій, міністр інфраструктури України.
"Моє бачення прибутковості компанії в тому, що ми в першу чергу маємо працювати над зменшенням собівартості наших послуг і тільки потім говорити про підвищення тарифів. Ми маємо запропонувати ринку економічно обґрунтовані тарифи. Стандартні і прості", - наголосив Володимир Жмак, голова правління АТ "Укрзалізниця".
Поділитися: