В "Укрзалізниці" нарахували майже 12 млрд гривень збитків

В "Укрзалізниці" нарахували майже 12 млрд гривень збитків - фото 1

Держаудитслужба, перевіривши "Укрзалізницю" і її філії, недорахувалася грошей.

Крім того виявили, що залізничники не сплатили понад 200 млн гривень дивідендів державі. Кошти мали надійти до бюджету на потреби країни. Це був плановий контроль Держаудитслужби. Контролери переглянули фінансові документи за два роки. Про порушення вже знає Служба безпеки України. Тепер чиновники-залізничники можуть стати фігурантами кримінального провадження. Розслідування фінансової діяльності контролюватиме Генпрокуратура. Група парламентарів теж хоче створити тимчасову слідчу комісію, щоб перевірити, куди поділися мільярди гривень.

«Дізнаватися вкотре, що в" Укрзалізниці "крадуть. Це говорить про те, що "Укрзалізниця" офіційно прибуткова організація. Якби там менше крали, то, напевно, прибуток був би ще більшим. Це говорить про проблеми в самій "Укрзалізниці". Великі питання до міністра інфраструктури Криклія. Що було зроблено за останні 8 місяців? Ми бачимо що можна було зробити дуже багато, але зроблено практично нічого не було», — каже Олександр Каленков президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром".

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама