В Україну приїхав міністр оборони США

Міністр оборони США Ллойд Остін  Фото: колаж 34.ua - фото 1
Міністр оборони США Ллойд Остін Фото: колаж 34.ua

Сьогодні, 19 жовтня, У Міністерстві оборони пройде зустріч міністра оборони США Ллойда Остіна з Президентом України Володимиром Зеленським та міністром оборони України Андрієм Тараном.

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року проходить офіційний візит міністра оборони Сполучених Штатів Америки Ллойда Остіна в Україну. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Під час зустрічі міністр оборони України Андрій Таран та міністр оборони США Ллойд Остін обговорять питання безпеки та співпраці між обома країнами, питання щодо здійснення оборонної реформи в Україні та питання безпеки в Чорноморському регіоні.

Згодом американські чиновники також візьмуть участь в щоденному ранковому церемоніалі. А саме вони вшанують захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність України та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Після зустрічі сторони планують провести спільний брифінг.

Додамо, що цього ж дня відбудеться зустріч Президента України з міністром оборони Сполучених Штатів Америки Ллойдом Остіном. Під час неї сторони обговорять питання двостороннього співробітництва та співпраці у сфері регіональної безпеки.

Раніше ми писали про те, що під час візиту до США Президент України Володимир Зеленський та Президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден обговорювали імовірність вступу України до НАТО.

Також, нагадаємо, шо під час візити до Сполученних Штатів Володимир Зеленський пообіцяв розглянути питання подвійного громадянства для української діаспори за кордоном. Також він зустрівся з главою компанії Apple Тімом Куком, і обговорив з ним плани щодо реалізації спільних проєктів в Україні.

Реклама

 

Реклама