В Україні з’явиться електронна черга перетину кордону

В Україні з’явиться електронна черга перетину кордону - фото 1

Задля спрощення процедури перетину кордону в Україні планують запустити проєкт “Електронна черга перетину кордону”.

В Україні планується запуск експериментального проєкту “Електронна черга перетину кордону”. Про це сповістив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

За допомогою застосунку з’явиться можливість забронювати час, коли можна перетнути кордон, замість того, щоб стояти у чергах.

«Сьогодні ми затвердили старт такого проєкту, який дозволить швидко проходити оформлення на кордоні, а транспортним засобам — не простоювати по декілька днів», — прокоментував Денис Шмигаль.

Крім того, за словами прем’єр-міністра, планують створити комфортні зони очікування. Також, на його думку, створення такої “Електронної черги” зможе значно покращити імідж України та інвестиційний клімат.

Цього року було прийнято план модернізації пунктів пропуску. Поки що планується модернізація 20 пунктів та будівництво 12 нових. Загальний обсяг програми складає майже 10 млрд грн на 3 роки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Генсек ООН розкритикував закриття кордонів через новий штам "Омікрон". За словами Генсека ООН Антоніо Гутерріша, обмеження на міжнародні поїздки — неефективні та дискримінаційні у боротьбі з пандемією. За його словами, обмеження, що спрямовані на ізоляцію певної країни чи регіону, — "не лише несправедливі та каральні, а й неефективні". Єдиний спосіб запобігання передачі вірусу та підтримці економічних відносин — постійна перевірка туристів, а також прийняття перевірених та дієвих кроків щодо контролю поширення захворювання.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Денис Шмигаль

Реклама