В Україні зростає кількість дітей, хворих на COVID-19

В Україні зростає кількість дітей, хворих на COVID-19 - фото 1

У більшості регіонів України спостерігається зростання кількості дітей з тяжким перебігом коронавірусної хвороби, які потребують стаціонарного лікування й кисневої терапії.

В Україні все частіше коронавірусом хворіють діти.

«Якщо при першій-другій хвилях Київська міська дитяча інфекційна лікарня практично стояла порожня, то станом на 12 жовтня її наповненість 53%», — зазначив у ексклюзивному коментарі для спільноти "Коронавірус_інфо" Сергій Дубров, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця.

Він додав: через те, що майже у всіх регіонах спостерігається суттєве зростання кількості дітей з тяжким перебігом COVID-19, уже є декілька летальних випадків серед них.

Зауважено, що у держави наразі є ресурс приблизно 50 тисяч ковідних ліжок, у разі необхідності ця кількість може збільшитися до 90 тисяч.

«Особисто мене дуже радує той факт, що Київ більше ніж 2 тижні не входить у трійку лідерів за кількістю нових випадків COVID-19. Насамперед це пов’язано з вакцинацією майже половини населення», — додав Сергій Дубров.

Раніше ми повідомляли про те, що в Дніпропетровській області зробили понад 1 млн 259 тис. щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинували більш ніж 552 тис. мешканців. За минулу добу на Дніпропетровщині підтвердили 1344 нові випадки коронавірусу. Ще 352 мешканці області подолали хворобу. Про це повідомили в облдержадміністрації.

Також ми писали про те, що Дніпропетровська область за декілька днів може опинитись у "червоній" карантинній зоні. Кількість госпіталізацій та коефіцієнт виявлення інфікованих на Дніпропетровщині перевищили допустимий рівень, саме через це область на порозі "червоної" зони.

Реклама

Реклама