В Україні знизилася кількість тестувань на Covid-19, — Максим Степанов

В Україні знизилася кількість тестувань на Covid-19, — Максим Степанов - фото 1

За добу в нашій країні провели трохи більше 15 тисяч тестів.

Українці стали менше проходити тестування на коронавірусну інфекцію. Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За минулу добу в нашій країні провели 15 332 дослідження методами ПЛР та ІФА. При цьому ще місяць тому медики проводили тестувань у п'ять разів більше. Зі свого боку в МОЗ заявили, що через зменшення звернень пацієнтів з ознаками Covid-19 до лікарень, зменшилася й кількість тестів.

Реклама

За словами Максима Степанова, в Україні планується збільшити кількість досліджень і розширити категорії людей, які повинні проходити тестування. Аналізи будуть брати в українців із симптомами Covid-19 і ГРВІ, а також у контактних людей.

«Ми суттєво збільшили потужності наших лабораторій, в яких проводять ПЛР-тестування. Ми за добу можемо спокійно робити близько 55 тисяч тестувань. І це тільки в державних лабораторіях МОЗ», — зазначив міністр охорони здоров'я України.

Раніше ми писали, що першу партію вакцини від Covid-19 Україна отримає в лютому. Вакцинувати українців будуть в діючих прищепних кабінетах.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама