В Україні реєстрацію місця проживання переведуть в онлайн: коли запрацює система?

В Україні реєстрацію місця проживання переведуть в онлайн: коли запрацює система? - фото 1

Для частини жителів нашої країни послуга запрацює вже з середини весни.

В Україні хочуть зробити "прописку" — електронною. Таку постанову схвалив Уряд. Зараз стартує перший етап тестування онлайнзміни місця реєстрації. Про це на своїй сторінці в соцмережі написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«"Прописка" — наймасовіша послуга в нашій країні. Ми довго шукали рішення, яке дозволить нейтралізувати той хаос, який був створений у цій сфері багато років тому», — зазначив Федоров.

Реклама

Зі свого боку в пресслужбі Міністерства та Комітету цифрової трансформації додали, що користуватися послугою зможуть неповнолітні люди віком від 14 до 18 років за адресою проживання їхніх батьків, а також українці, які мають ID-карту.

«За адресою житла, відомості про яке внесені у Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, якщо особа володіє житлом або отримала електронну згоду на реєстрацію від власника чи співвласника житла», — розповіли у відомстві.

Для більшої частини українців послуга запрацює вже з середини весни, підкреслив Михайло Федоров.

Раніше ми писали, що в Україні пропонують ввести систему платного ЗНО. Стосуватися це буде тих, хто хоче здати більше 5-ти предметів.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама