В Україні змінилися умови оформлення субсидії: нові правила

В Україні змінилися умови оформлення субсидії: нові правила - фото 1

Якщо мали субсидію взимку, то на наступний рік її нарахують автоматично. Та на це можуть розраховувати не всі. Нині гроші від держави отримує 25 тисяч дніпрян.

Нині у центрі соціального захисту працює електронна черга. Отримуєте талон, відтак на екрані з'являється ваш порядковий номер та віконце консультанта.

Паспорт та ідентифікаційний код потрібні, аби заповнити декларацію. Спочатку треба перевірити особисті дані, підписати папери, а потім чекати відповіді.

«Приймаємо, комплектуємо справу, і передаємо далі для прийняття рішення. Зробимо запити для розрахунку субсидії по комунальним службам та передаємо до призначення», — пояснила головна спеціалістка відділу прийому громадян Соборного району Надія Миршавка.

Та якщо субсидію ви вже отримували торік, усе простіше. Адже пільгу нарахують автоматично. Тож іти до центру необов'язково — на пошту чи телефон має надійти повідомлення.

«Виключення складають ті домогосподарства які отримували субсидію у безготівковій формі. Ті, кому призначалась субсидія за фактичним місцем проживання, — це орендарі, тимчасово переміщенні особи. Цим домогосподарствам треба звернутися до управлінь та надати нові заяви», — розповіла заступниця начальника відділу прийому громадян Соборного району Алла Пижевська.

Та у центрі соціального захисту нагадують: розраховувати на державні кошти можуть не всі. Пільгу не дадуть, якщо людина протягом року придбала цінні речі на суму від п’ятдесяти тисяч гривень, має від 100 тисяч на рахунку, понад 2 автомобілі, молодших за 15 років, чи була за кордоном довше ніж 60 днів. За винятком відряджень, навчання та лікування.

Зараз у Дніпрі субсидію отримують 25 тисяч людей. Оформити пільгу можна протягом 5 місяців — із травня по вересень. У центрі соціального захисту кажуть: після капітального ремонту готові комфортно приймати батьків із дітьми та людей з інвалідністю. Тут є ігровий куточок, розмітка на підлозі та шрифт Брайля.

Реклама

Реклама