В Україні змінили порядок проведення ЗНО

В Україні змінили порядок проведення ЗНО - фото 1

У Міністерстві освіти та науки вирішили внести деякі зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

24 листопада в Україні ухвалили зміни до загального порядку проведення ЗНО. Про це пишуть у пресслужбі Міністерства освіти і науки.

«Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспитування, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у Міністерстві визначили механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО.

Слід зазначити, що порядок передбачає основні засади підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі модернізують міські бібліотеки. Там можна буде не лише взяти книжку напрокат, а й послухати лекції, чи просто відпочити. Будівлі будуть розділені на окремі дорослі і дитячі зони. Вже наступного року чиновники планують зайнятися створенням перших трьох бібліохабів — на Червоному Камені, Набережній Перемоги та на вулиці Богдана Хмельницького. Читальні простори облаштують на базі вже існуючих бібліотек.

Також ми повідомляли, що у Дніпрі на Перемозі збудують новий стадіон. Замість старих футбольних воріт та пильного поля — новенький стадіон зі штучною травою, роздягальнями, баскетбольним та волейбольним майданчиками. Там займатимуться діти з двох шкіл – № 35 та № 111.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: Міністерство освіти і науки

Реклама