В Україні запрацювала система відеофіксації порушень ПДР

В Україні запрацювала система відеофіксації порушень ПДР - фото 1

Розповідаємо, де камери встановлені у Дніпрі.

Як повідомляє dp.vgorode.ua, список місць такий: перехрестя Запорізького шосе і проспекту Гагаріна; вулиця Казакова; район Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (світлофор); від Монастирського острова до Кайдацького мосту (в обидві сторони); перехрестя перед Новим мостом (із площі Успенської), світлофор навпроти "Банзай" або "Новий центр" — камера дивиться у бік Нового мосту; проспект Слобожанський (район "Метро"); Запорізьке шосе (виїзд із міста); проспект Гагаріна; Дніпровський національний університет залізничного транспорту; перехрестя Набережної і вулиці Володимира Мономаха, камера дивиться від Центрального мосту в сторону ресторану "Поплавок"; ріг вулиці Воскресенської і проспекту Яворницького; район вулиці Коцюбинського; площа Успенська; Новий (Центральний) міст; Старий (Амурський) міст; Кайдацький міст; Донецьке шосе (район вулиці Березинської і "Метро").

ОНОВЛЕННЯ:

Голова міської Профспілки автомобілістів і автоперевізників Михайло Тонконогий на своїй сторінці у Facebook спростував інформацію про запуск системи в Дніпрі та додав, що віе відбудеться в найближчий час.
Також він написав про те, що зазначений вище список частково не відповідає дійсності.


Нагадаємо, раніше людям на інвалідних візках дозволили їздити автомобільними дорогами. Коляску прирівняли до велосипеда, а водій має ті ж права, що і власники двоколісних.

Також у Кам'янському пішоходів привчали дотримуватись ПДР. Профілактичні заходи на найжвавіших перехрестях міста були проведені 13 листопада минулого року.

А ще ми анонсували запуск системи відеофіксації порушень ПДР. Але він зсунувся на місяць — із 1 травня на 1 червня.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.