В Україні зафіксували два нових випадки коронавірусу

12 березня, 19:24
В Україні зафіксували два нових випадки коронавірусу - фото 1

У жінки з Житомирської і у чоловіка з Чернівецької областей діагностували коронавірусну інфекцію.

Інформацію підтвердили в Міністерстві охорони здоров'я України.

Відомо, що інфекцію підхопила літня жителька Житомирської області і чоловік з Чернівецької області. Його дружина близько двох тижнів перебувала в Італії.

Зараз обидва пацієнти ізольовані і перебувають під наглядом лікарів.

Нагадаємо, що про перший випадок коронавирусу в Україні стало відомо на початку березня. У жителя Чернівецької області через два дні після повернення з подорожі з'явилися симптоми вірусу Covid-19, епідемія якого вирує в Китаї та Італії. Зараз стан чоловіка розцінюють як задовільний.

До слова, в Кабміні передали: всі навчальні заклади України йдуть на тритижневий карантин (з 12 березня до 3 квітня). Згідно з постановою Кабміну, в Дніпрі тимчасово припинені всі масові заходи, в яких беруть участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади й органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: МОЗ
Поділитися: