В Україні за місяць другого етапу медреформи “вторинка” отримала 4,5 млрд грн.

04.05.2020, 10:34
В Україні за місяць другого етапу медреформи “вторинка” отримала 4,5 млрд грн. - фото 1

Про це повідомила Національна служба здоров’я.

Гроші “пішли” за пацієнтом на вторинному рівні у всі районні, міські та обласні лікарні.
За договором з НСЗУ 954 лікарні з 1 619, яким уже Національна служба здоров’я України перерахувала кошти, отримали більше, аніж було у них за субвенцією з центрального бюджету.

Також у межах реформи відбулось оперативне реагування на виклики епідемії коронавірусної інфекції. НСЗУ ініціювала та розробила окремий пакет послуг для лікування пацієнтів із SARS-CoV-2 та COVID-19. Наразі відповідна постанова вже ухвалена Кабміном та чекає свого оприлюднення.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що в області всі хворі на пневмонію лікуються в госпітальних базах. Про це заявив директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської ОДА Валерій Сердюк.

Також в області донори з початку року допомогли врятувати майже 7 тисяч осіб. Як повідомили в департаменті охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації, небайдужі жителі регіону за перший квартал 2020 року здали понад 4,7 тисяч літрів крові.

А ще у Кривому Розі за 2020 рік запланували оновити 9 лікарень і створити 3 амбулаторії. Про це повідомили у пресслужбі мерії міста.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: