В Україні за добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 332 осіб

В Україні за добу коронавірусну інфекцію підтвердили у 3 332 осіб - фото 1

За добу найбільше випадків зараження COVID-19 зареєстрували у столиці.

В Україні за минулу добу, 13 вересня, коронавірусну інфекцію діагностували у 3 332 осіб. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства охорони здоров'я.

За добу до лікарень госпіталізували 718 осіб, видужали — 1 404, померли — 97.

Найбільше підтверджених випадків захворювання за останню добу було зареєстровано у Києві — 412, Харьківській області — 260, Львівській області — 241, Одеській області — 232, Луганській області — 214, Донецькій області — 195, Дніпропетровській області — 191.

Реклама

Раніше ми писали про те, що прийшла осінь, а з нею та авітаміноз. Та авітаміноз, пояснили медики — це повна відсутність вітамінів в організмі. Таке стається, коли людина голодує. Якщо ж не вистачає лише кількох потрібних мікроелементів – це гіповітаміноз. Аби визначити, чого саме вам бракує — треба здати кров. Дієтологи одразу радять запасатись фруктами й овочами на зиму.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама