В Україні з нового сезону можуть перейти на новий формат проведення футбольного чемпіонату

В Україні з нового сезону можуть перейти на новий формат проведення футбольного чемпіонату - фото 1

Українські клуби можуть перейти на матчі за системою "весна-осінь".

В УЄФА серйозно розглядають варіант тимчасового переходу на проведення турнірів за системою "весна-осінь". У багатьох країнах Європи зараз грають у традиційному форматі "осінь-весна". Але пандемія коронавірусу може внести серйозні корективи у футбольне життя старого континенту, зокрема і в Україні.

Зазначається, що керівники європейського футболу твердо мають намір завершити нинішній сезон 2019/2020. Якщо пауза затягнеться, чиновники припускають, що закінчити чемпіонати можна буде до кінця листопада. А новий сезон у національних лігах зможуть почати в лютому-березні 2021 року.

Ще одним фактором переходу на формат "весна-осінь" може стати і прийдешній чемпіонат світу 2022 у Катарі. Мундіаль пройде не традиційно влітку, а в листопаді-грудні 2022-го. Тому завершити чемпіонати європейських країн до старту світової першості було б найбільш зручно.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама