В Україні з інвесторами будуть працювати спеціальні "няні"

В Україні з інвесторами будуть працювати спеціальні "няні" - фото 1

Законопроєкт про "інвестиційних нянь" в Україні вже готовий.

"Інвестиційні няні" будуть, — підтвердив Президент України Володимир Зеленський. Каже, що законопроєкт уже готовий — тепер слово за Парламентом. Важливо! Сума, яку інвестор дає українській економіці і може розраховувати на персонального помічника, буде меншою, ніж чиновники пропонували раніше. Серед них і "зелені" інвестори. Щоправда вони кажуть, що няньчитись із ними не треба. Достатньо визначити прозорі правила гри. Передусім, потрібно підписати меморандум, який забезпечить стабільність.

«Зараз через кризу у світі треба боротися за інвестиції. Ми понизили цю планку і інвестиційна няня — це спеціальний віп-менеджер, який буде долучений до будь-якого інвестора, який інвестує в Україну 30 мільйонів доларів плюс», — повідомляє Президент України Володимир Зеленський.
«У нас вже доходить до того, що ми зарплату не можемо платити, тому ситуація дуже критична. І ми хочемо зрозуміти, як ми повернемо свої гроші, які вже накопичилися в борги. Основні моменти цього меморандуму нас влаштовують. Тому ми йдемо на цей компроміс», — ділиться Карл Стурен, генеральний директор "Віндкрафт".

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама