В Україні з 1 травня діятиме фіксований тариф на газ

В Україні з 1 травня діятиме фіксований тариф на газ - фото 1

Єдина ціна на весь рік. З першого травня діятиме фіксований тариф на газ. Відтак, наступні 12 місяців вартість не збільшуватиметься. Постачальник зможе її лише знизити. Свої річні тарифи вже оголосили усі газопостачальні компанії.

«Річний тариф це один зі способів забезпечити собі повноцінний спокій на весь рік, що унеможливить коливання ціни для споживача. Але ринок розвивається і компанії конкурують між собою вони починають боротися за свого споживача і пропонують більш ліпші умови», — говорить заступник голови обладміністрації Максим Беспальчук.

Реклама

Нагадаємо, старий тариф — 6.99 грн. А ось з травня вартість зросте мінімум на гривню. Загалом в Україні 69 постачальників блакитного палива. Свої ціни вже оголосили в усіх областях. Найменша на Волині. За кубометр там правлять 7.88 грн. А найдорожче газ обійдеться жителям Житомирської, Херсонської та Чернівецької областей. За куб — 13.50. Це без урахування вартості доставки.

У Дніпропетровській області два постачальники. Це Дніпропетровськгаз збут та "Дніпровські енергетичні послуги" (Yasno). У них вартість палива за кубометр 7.99 та 10.50 — відповідно. Нагадаємо, за бажанням постачальника газу можна змінити. Для цього потрібно лише заповнити заяву на сайті компанії.

Реклама