В Україні з 1 червня поновлюється робота залізничного сполучення

27 травня, 12:31
В Україні з 1 червня поновлюється робота залізничного сполучення - фото 1

Уже зараз охочі можуть придбати квитки на поїзди. Однак завантажені вони будуть лише на 50%.

В Україні в межах чергового етапу ослаблення карантину, який запланований на 1 червня, планується запустити роботу "Укрзалізниці" для пасажирських перевезень. Уже зараз на сайті підприємства можна придбати квитки. Про це повідомили у пресслужбі "Укрзалізниці".

Так, зараз купити квитки українці можуть лише в п'яти напрямках: із Києва до Харкова, Одеси, Костянтинівки і Кривого Рогу. При цьому користуватися послугами залізниці охочі зможуть тільки з 1 червня.

«Продаж квитків відкритий на 50% місць у зазначених потягах. Пасажири будуть допускатися в поїзда виключно в захисних масках. Під час перевірки квитків буде здійснюватися вимір температури тіла», — зазначили у пресслужбі підприємства.


Крім того, після кожного рейсу вагони будуть проходити дезінфекцію. Стюардам же доведеться працювати в засобах індивідуального захисту.

Раніше ми писали, що Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко прокоментував можливість уникнення другої хвилі коронавірусу.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: