В Україні вже через 2 дні остаточно оберуть мерів 11 міст

В Україні вже через 2 дні остаточно оберуть мерів 11 міст - фото 1

Також 22 листопада в територіальних громадах з кількістю виборців до десяти тисяч у 15 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів сорока семи місцевих рад: 3-х депутатів — до двох міських рад, 20-х депутатів — до тринадцяти селищних рад, і 43-х депутатів – до 32-х сільських рад.

Другий тур виборів міського голови пройде у Дніпрі (на посаду мера претендують Борис Філатов та Загід Краснов), Нікополі (Руслан Олійник зі "Слуги народу" vs. Олександр Саюк від партії "За майбутнє"), Словʼянську Донецької області (Вадим Лях із "Опозиційного блоку" vs. Павло Придворов із "ОПЗЖ"), Ужгороді (самовисуванець Богдан Андріїв vs. Віктор Щадей зі "Слуги народу"), Бердянську Запорізької області (Валерій Баранов від політичної партії "За майбутнє" vs. Олександр Свідло від "ОПЗЖ") та Дрогобичі Львівської області (самовисуванці Андрій Веселий та Тарас Кучма).

А також у Львові (Андрій Садовий від "Самопомочі" vs. Олег Синютка від "Європейської Солідарності"), Миколаєві (Олександр Сенкевич від "Пропозиції" vs. Владислав Чайка від "ОПЗЖ"), Полтаві (Сергій Іващенко зі "Слуги народу" vs. Олександр Мамай від "За майбутнє"), Рівному (Олександр Третяк від "Європейської солідарності" vs. Віктор Шакирзян від партії "Рівне разом") і Черкасах (Анатолій Бондаренко від партії "За майбутнє" vs. Віктор Євпак від "Голосу"). У волевиявленні в цих містах зможуть взяти участь понад 2 мільйони 754 тисячі 100 виборців. Результати недільного голосування мають оприлюднити до 27 листопада включно.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі розповіли, хто буде опонувати Шевчику у другому турі виборів мера. Таке запитання виникло через те, що діючий міський голова Юрій Вілкул знявся з виборів.

Також у Дніпрі всі виборчі дільниці забезпечили спецзасобами та інфоматеріалами. Спецзасоби та інформаційні матеріали про карантинні обмеження отримали всі 425 дільниць.

А ще у Дніпрі всі виборчі дільниці отримали бюлетені.

Реклама

Реклама