В Україні вже 100 днів діє ринок землі: що змінилося за цей час?

В Україні вже 100 днів діє ринок землі: що змінилося за цей час? - фото 1

Більше 6500 гектарів землі. Саме стільки в області встигли купити за час роботи закону про ринок землі. Цей закон ввели 1 липня поточного року. Відтоді власники сільгоспземлі мають право на продаж своїх часток, а також право купувати землю. Укладено майже 1500 угод на придбання земель.

«Є певна динаміка зростання ціни. В середньому по Україні ціна складає понад 43 тис гривень за гектар. І от за 100 днів майже на 11% ця ціна збільшилась», — говорить начальник відділу обласного департаменту економічного розвитку Сергій Корнієвський.
«Ми всі розуміємо важливість земельної реформи в Україні. Ми всі розуміємо, що земля — це національне багатство України. І кожен громадянин має право на її отримання», — горить перший заступник начальника ГУ Держгеокадастру в області Ігор Жила.

А ось переглянути існуючі землі можна в онлайн режимі на «геопорталі». Ця автоматизована система фіксує зміни, які відбуваються в реальному часі.

Реклама

Раніше ми писали про те, що ситуація з газом і тарифами на Дніпропетровщині стабільна.

 

 

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама