В Україні ввели загальнонаціональний карантин і локдаун вихідного дня: список обмежень

В Україні ввели загальнонаціональний карантин і локдаун вихідного дня: список обмежень - фото 1

На введення національного локдауна вплинуло стрімке зростання чисельності хворих на коронавірусну інфекцію.

Уряд України підтримав введення в країні карантину вихідного дня. Розпочнеться він з 00:00 суботи та триватиме до 00:00 понеділка. Стартує локдаун вже з 14 листопада. Про це стало відомо на засіданні Кабінету міністрів.

Так, у всіх куточках України у вихідні дні буде заборонено роботу розважальних закладів (кінотеатрів, нічних клубів), закладів громадського харчування, спортивних залів, торгових центрів, готелів і непродуктових магазинів. Під забороною також виявиться проведення культурно-мистецьких заходів.

При цьому будуть працювати продуктові магазини, аптеки, заправні станції, СТО, пошта, банки та фінустанови, громадський транспорт.

Крім того, на всій території України скасували адаптивний карантин і ввели загальнонаціональний карантин з обмеженнями, які раніше діяли в "помаранчевій" зоні.

«На території України буде заборонено проведення масових культурних, спортивних, соціальних, релігійних та рекламних заходів за участю понад 20 осіб», — зазначив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

● В кінотеатрах заповненість залів не повинна перевищувати 50% від загальної кількості сидінь.
● Заборонено роботу музеїв, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів в залі в розрахунку: одна людина на 20 квадратних метрів приміщення.
● Заборонено перевезення стоячих пасажирів у міських, міжміських і міжобласних автобусах.
● Заборонено проведення дискотек, заборонена робота розважальних клубів, діяльність закладів громадського харчування, де проводиться організація дозвілля.
● Також заборонена робота ресторанів і барів з 22:00 до 7:00.

Раніше ми писали, що в Україні виділили 86 млн гривень на поліпшення матеріально-технічного стану лікарень.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама