В Україні визначили вартість гектару землі у всіх областях

28 січня, 14:33
В Україні визначили вартість гектару землі у всіх областях - фото 1

Держгеокадастр визнав одним із найдорожчих — гектар у Дніпропетровській області.Як повідомили у департаменті економічного розвитку облдержадміністрації, зараз 1 гектар землі на Дніпропетровщині коштує 30 251 гривню. І, за прогнозами, з початком роботи ринку землі 1 липня ціна землі зросте щонайменше вдвічі.

«В Україні втілюють одну з ключових реформ — земельну. Вона покликана звести нанівець корупцію у земельних відносинах, зробити їх відкритими та прозорими. А ще — дати потужний поштовх економіці держави. Для цього в країні скасували мораторій на продаж сільськогосподарської землі. Держгеокадастр зробив оцінку земель у кожному з регіонів. Проте вже з 1 липня вартість ділянки встановлюватиме ринок — тобто попит та пропозиція. За прогнозами, ціна на чорноземи може зрости щонайменше вдвічі», — розповіли в департаменті економічного розвитку.


Нагадаємо, раніше Мінекономіки збільшило перелік с/г техніки, 25 % ціни якої компенсують із бюджету. Розширеною урядовою програмою підтримки можуть скористатись і аграрії Дніпропетровщини.

Також Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт "Про віртуальні активи".

А ще ми повідомляли курс валют на сьогодні.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: