В Україні визначили фіналістів Нацвідбору на Євробачення-2022

Нацвідбір на Євробачення 2022 року. ФОТО: Суспільне - фото 1
Нацвідбір на Євробачення 2022 року. ФОТО: Суспільне

У вівторок, 25 січня, визначився остаточний список учасників Національного відбору на пісенний конкурс "Євробачення-2022".

В Україні оголосили список фіналістів Нацвідбору на музичний пісенний конкурс "Євробачення-2022". Про це повідомляє "Суспільне".

У числі претендентів на поїздку в Турін виявилися 8 учасників:

  1. Alina Pash — "Тіні забутих предків"
  2. Barleben — Hear My Words
  3. Cloudless — All be alright
  4. Kalush Orchestra — "Стефанія"
  5. Michael Soul — Demons
  6. Our Atlantic — "Моя Любов"
  7. Roxolana — GIRLZZZZ
  8. Wellboy — Nozzy Bossy.

Зазначимо, що й цього року український Нацвідбір Євробачення не пройшов без скандалу. На день раніше, 24 січня, "Суспільне" виключило LAUD'а зі списку фіналістів і замінило його на Barleben'а. Причиною стало те, що пісня LAUD'а не відповідала правилам конкурсу.

«Оргкомітет Національного відбору Євробачення ухвалив рішення про припинення участі LAUD у відборі, оскільки було виявлено, що заявлена ним для участі пісня — Head Under Water — була оприлюднена в 2018 році, що прямо порушує правила. Таким чином LAUD не братиме участі у фіналі Нацвідбору 12 лютого. Натомість у фіналі візьме участь Barleben із піснею Hear My Words», — йдеться у повідомленні організатора.

Нагадаємо, що фінал Національного відбору відбудеться 12 лютого.

Раніше ми писали про те, як виконують "Щедрик" у всьому світі?

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама