В Україні вісім осіб перемогли коронавірусну інфекцію (ОНОВЛЕНО)

22 березня, 15:44
В Україні вісім осіб перемогли коронавірусну інфекцію (ОНОВЛЕНО) - фото 1

"Пацієнти із Чернівецької області, які були заражені вірусом, одужали". Інформація, опублікована офіційним каналом Центру громадського здоров'я, виявилася некоректною.

ОНОВЛЕНО: Через годину після офіційної публікації даних про кількість видужалих громадян, ЦОЗ видалив інформацію про пацієнтах, що здолпли хворобу. А Telegram-канал "Коронавірус інфо" в початкову публікацію вніс корективи:

«У восьми осіб була зафіксована підозра на Covid-19. Для отримання остаточного результату їм було зроблено два повторних тести на Covid-19, які були негативні. У цих людей не виявлено коронавірусної інфекції».

В Україні вісім осіб, які заразилися коронавірусною інфекцією, одужали. Всі вони з Чернівецької області. Такі дані наводить Центр громадського здоров'я (ЦГЗ).

Так, за станом на ранок неділі, 22 березня, в Україні коронавірусною інфекцією заразилися 47 осіб. Найбільше в Чернівецькій області — 25 лабораторно підтверджених випадків, і в Київській області — 10 випадків. Водночас вісім громадян нашої країни вже одужали.

«Усього з початку 2020 року до Центру громадського здоров'я надійшло 531 повідомлення про підозру на Covid-19: 47 підтверджено, 441 результат негативний, 43 зразка досліджують. Вірусологічна референс-лабораторія ЦОЗ досліджує зразки не тільки людей з підозрою на інфікування, а й певних контактних осіб. Загалом досліджено понад 790 зразків», — повідомили в пресслужбі Центр громадського здоров'я України.


Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрі через коронавірус вулиці обробляють дезинфікуючим розчином порошку СФ-2У і водою.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

 

Поділитися: