В Україні випробовуватимуть дві нові вакцини проти COVID-19

В Україні випробовуватимуть дві нові вакцини проти COVID-19 - фото 1

МОЗ дозволило проведення клінічних випробувань двох нових вакцин проти COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України дозволило проведення клінічних випробувань двох ад'ювантних рекомбінантних білкових вакцин COVID-19.

Зазначено, що запит на такі випробування подала французька корпорація Sanofi.

Відомо, що в Україні проводитимуть модифіковане подвійне сліпе дослідження моновалентної та бівалентної вакцин, призначених для захисту від коронавірусу людей віком від 18 років.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що у Дніпрі працівники поліції почали перевіряти наявність сертифікатів про вакцинацію у вчителів. На сьогодні 98% співробітників закладу загальної середньої освіти мають одну та дві дози вакцини. Відомо, що поліція перевірила 139 шкіл та на сьогоднішній день зауважень не було. Зауважимо, у Дніпрі усі школи мають автономію, тому рішення про відсторонення приймає директор. Також важливо пам’ятати, що вакцинація не стосується людей, у яких є абсолютні протипоказання до щеплення.

Також ми писали, що Кабінет міністрів змінив правила в’їзду в Україну для всіх невакцинованих громадян. Наразі, при в’їзді в країну потрібно встановити додаток «Вдома» на 72 години, до моменту, поки людина не здасть ПЛР-тест або тест на антиген. У застосунок має підтягнутися негативний результат. Тест обов’язково має бути зроблений у лабораторії, що верифікована МОЗ.

Крім того, ми повідомляли, що у РНБО оприлюднили число вакцинованих жителів України молодших 18 років. Дніпропетровська та Чернівецька області стали лідерами у списку. Згідно із даними Системи охорони здоров’я РНБО, в Україні вакцинувались проти COVID-19 більше ніж понад 15 тисяч українців, яким ще не виповнилося 18 років. Середній вік громадян, що отримали щеплення, сягає від 16 до 18 років.

Реклама

Реклама