В Україні відкриють для громадян державні резиденції

Фото: Офіс Президента України - фото 1
Фото: Офіс Президента України

Території резиденцій "Залісся", "Конча-Заспа" та Бірючий острів відкриють для громадян, заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко.

Громадяни отримають можливість відвідувати об’єкти державної власності, які десятиліттями були закриті від суспільства та використовувалися чиновниками у власних цілях. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Економіка без олігархів" у Києві.

«Для держави й особисто для президента доступ громадян до об’єктів, які все життя були закритими, були на балансі Державного управління справами, використовувалися чиновниками, – це одне з основних завдань», – наголосив Кирило Тимошенко.

Так, за його словами, буде відкрито вільний доступ на територію Бірючого острова, де розташована державна резиденція Президента України.

«Це великий екопарк на березі моря. Для нас важливо, щоб кожен міг доторкнутися до цієї природи й відпочивати там», – сказав заступник керівника Офісу Президента.

Кирило Тимошенко зауважив, що цього року на Бірючому острові розпочинається будівництво інфраструктурних туристичних об’єктів.

Крім того, громадяни можуть вільно відпочивати на території резиденції Державного управління справами в Національному природному парку "Залісся" на Київщині.

Також Кирило Тимошенко нагадав, що за дорученням Глави держави проводиться аудит земельних ділянок та будинків на території резиденції в Конча-Заспі.

Заступник керівника Офісу Президента також розповів про подальший розвиток Національного комплексу "Експоцентр України". За його словами, цьогоріч до Дня Незалежності на території комплексу буде відкрито сучасний спортивний кластер, який споруджують у межах президентської програми "Велике будівництво".

Кирило Тимошенко нагадав, що торік завдяки приватизації готелю "Дніпро", який належав ДУС, державний бюджет отримав понад 1 мільярд гривень.

«Це приклад того, як нова команда Фонду державного майна, Кабінет Міністрів, президент, Офіс Президента можуть розпоряджатися об’єктами та заробляти гроші для держави», – пояснив він.

Заступник керівника Офісу глави держави зазначив, що цьогоріч надходження до держбюджету від приватизації планується збільшити в чотири рази порівняно з 2020 роком.

Реклама

Реклама