В Україні уряд заборонив в'їзд громадянам, які прибувають з Індії

В Україні уряд заборонив в'їзд громадянам, які прибувають з Індії - фото 1

Медики фіксують в Індії абсолютний антирекорд за чисельністю хворих Covid-19 — за добу майже 400 тисяч інфікованих.

Уряд України з 2 травня забороняє в'їзд в нашу країну громадянам, які прибувають з Індії. Про це на онлайн-брифінгу заявив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

Так, громадянам або туристам, які приїжджають з Індії, заборонили в'їзд в Україну. На те вплинула нинішня ситуація з епідемією коронавірусу. Медики фіксують там абсолютний антирекорд за чисельністю хворих Covid-19 — за добу майже 400 тисяч інфікованих.

Зі свого боку українцям, які повертаються додому, треба буде пройти умови двотижневої самоізоляції.

«Уряд прийняв рішення про заборону перетину державного кордону з 00:00 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибувають з Республіки Індія або перебували на її території не менше семи днів протягом останніх 14 днів», — заявив головний санлікар України Віктор Ляшко.

Зазначимо, що нещодавно в Індії зафіксували новий вид коронавірусної інфекції, який відзначився мутацією шиповидного білка, що дозволяє підхопити хворобу людям, які вже перехворіли чи вакцинувалися.

Раніше ми писали, що Кабмін прийняв постанову про компенсації постраждалим від вакцинації. Держава готова виплатити кошти, якщо людина помре або стане інвалідом.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама