В Україні Уряд розширив дію статті "Про зайнятість": що змінилося?

20 серпня, 12:28
В Україні Уряд розширив дію статті "Про зайнятість": що змінилося? - фото 1

Тепер українці будуть отримувати допомогу із часткового безробіття в разі виникнення нових епідемій.

В Україні Уряд розширив дію статті 47-1 Закону України "Про зайнятість", яка передбачає можливість надання допомоги з часткового безробіття у випадку виникнення епідемій. Про це повідомили у пресслужбі Міністерства економіки, торгівлі і сільського господарства України.

Спочатку стаття передбачала допомогу із часткового безробіття в період карантину, викликаного коронавірусною інфекцією. Зараз же допомога надаватиметься українцям у разі встановлення нових обмежень, однак викликаних і іншими респіраторними захворюваннями.

«Новий законопроєкт розширює програму із часткового безробіття та дозволяє отримати допомогу в разі встановлення подібних обмежень у зв'язку з іншими захворюваннями в майбутньому. Крім того, він надає Уряду право визначати порядок надання допомоги на період карантину, її розмір, терміни надання, а також порядок повернення коштів, спрямованих на фінансування такої допомоги», — розповіли у пресслужбі Міністерства економіки, торгівлі та сільського господарства.

Зазначимо, що допомога виплачується роботодавцям, які скоротили свою діяльність через карантин.

Раніше ми писали, що в Україні на 268 гривень збільшують мінімальну зарплатню. Тепер українці отримуватимуть не менше 5 000 гривень на місяць.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: