В Україні у програмі «Доступні ліки» додалися нові препарати: які саме?

В Україні у програмі «Доступні ліки» додалися нові препарати: які саме? - фото 1

З 1 жовтня програму «Доступні ліки» розширили та додали 62 позиції. Пацієнти, що мають цукровий діабет, зможуть отримати нові препарати, безкоштовно. А за ліки від епілепсії, розладів психіки та поведінки – доведеться доплатити до 30%.

Все можна придбати у будь-яких аптеках країни, з якими національна служба здоров’я уклала договір. Видають медикаменти тільки за електронним рецептом. Утім виписати його має лише профільний спеціаліст. Головне, аби у пацієнта була укладена декларація із сімейним лікарем.

«Якщо у пацієнта немає мобільного телефону, до прикладу це літні люди, буває таке, так, в такому випадку лікар який створює електронне направлення, може роздрукувати в паперовому вигляді пам’ятку. Ця пам’ятка – інформаційна довідка, вона буде містити шістнадцяти значний код електронного рецепта і код підтвердження, а також всю детальну інформацію про препарат», — говорить головна спеціалістка НСЗУ в області Катерина Кущ.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі пройшла акція "Мистецтво донорства".

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама